Де можна ознайомитись з графіком проведення аукціонів з продажу необробленої деревини?

Аукціони з продажу необробленої деревини проходять один раз на квартал. Оголошення про проведення чергового аукціону розміщується на сайті Всеукраїнської лісової біржі в розділі Новини після надання інформації продавцями.

Що потрібно для участі в аукціоні з продажу необробленої деревини?

Для участі в акуціоні з продажу необробленої деревини потрібно сформувати заявку на купівлю засобами електронної торгової системи. Відповідно до сформованої заявки на купівлю сплатити реєстраційний внесок за участь в аукціонних торгах та автоматично розрахований гарантійний внесок.

Хто має право приймати участь в аукціонах з продажу необробленої деревини?

Учасником аукціону може бути суб'єкт господарської діяльності незалежно від форми власності, резидент України, який бажає придбати необроблену деревину для забезпечення потреб власного деревообробного виробництва відповідно до умов аукціону від свого імені та за власний рахунок і не перебуває у стані ліквідації, санації та проти якого не порушено справу про банкрутство.

Де можна ознайомитись з лотами, що виставлені на аукціон?

Інформація про лоти розміщується в оголошенні про проведення аукціону, друкованих засобах масової інформації та на сайті біржі в розділі "Новини" після надання інформації продавцями. Пропозиції з продажу необробленої деревини подаються продавцями на біржу не пізніше ніж за 15 днів до проведення аукціонів. На підставі отриманих від продавців пропозицій на продаж, біржа формує аукціонний бюлетень, який містить відомості про обсяги необробленої деревини, що виставляються для реалізації на аукціоні, кількість та розміри лотів, якісні характеристики, початковий рівень ціни на один метр кубічний, крок аукціону, умови поставки.

Не знайшли відповіді? Відправте питання до служби підтримки

Яка роль на біржі Вас цікавить?
add додати файл(*.jpeg , *.pdf, *.docx, *.xlsx)