З  метою посилення захисту і унеможливлення стороннього втручання в електронну торгову систему аукціонних торгів з продажу необробленої деревини, Товарна біржа «Всеукраїнська лісова біржа» посилює правила ідентифікації та доступу користувачів до електронної торгової системи, а саме:

- облік активних веб-сеансів користувача;

підтвердження зареєстрованої електронної скриньки користувача.

Веб-сеанс – це послідовність взаємодій користувача з веб-сайтом за певний проміжок часу. В межах одного веб-сеансу може бути переглянуто декілька сторінок, завантажено документи або здійснено транзакції електронної торгівлі.

Використовуючи персональні параметри доступу акредитованого учасника біржової торгівлі (логін та пароль) для авторизації в електронній торговій системі Всеукраїнської лісової біржі, користувач відкриває активний веб-сеанс в електронній торговій системі, який є унікальним і створюється між електронною торговою системою та комп’ютером користувача.

За замовчуванням тривалість активного веб-сеансу в електронній торговій системі складає 24 години.

Завершити активний веб-сеанс можливо двома способами:

1. По завершенню всіх дій в кабінеті користувача натиснути кнопку «ВИХІД», що призведе до завершення активного веб-сеансу між пристроєм користувача та електронною торговою системою та дасть змогу при наступній авторизації з будь-якого пристрою уникнути процедури скидання незавершеного веб-сеансу.

2. Пройти процедуру завершення активного веб-сеансу.
Якщо при спробі авторизації в електронній торговій системі користувачу на екрані відображається спливаюче вікно з повідомленням «У вашого облікового запису вже є активний веб-сеанс. Для входу в систему необхідно завершити активний веб-сеанс. Бажаєте завершити активний сеанс?» це означає:

- що в електронну торгову систему було здійснено вхід та не завершено активний веб-сеанс шляхом натискання кнопки «ВИХІД»;

- що в електронну торгову систему було здійснено вхід з будь-якого іншого пристрою,  використавши персональні параметри доступу користувача (логін та пароль) і веб-сеанс триває.

Для завершення будь-якого із зазначених видів активних веб-сеансів необхідно пройти процедуру завершення активного веб-сеансу, яка складається з наступних кроків:

КРОК 1. У спливаючому вікні з повідомленням про наявність активного веб-сеансу необхідно натиснути кнопку «ТАК».

КРОК 2. На сторінці «ЗАВЕРШИТИ АКТИВНИЙ ВЕБ-СЕАНС» необхідно заповнити наступні поля:

Електронна адреса – введіть електронну пошту, яка слугує логіном для доступу до електронної торгової системи.

Пароль – введіть пароль, який ви використовуєте для доступу до електронної торгової системи.

Код перевірки – введіть автоматично сформоване значення коду перевірки, яке відображається на малюнку.

КРОК 3. Після успішного заповнення зазначених полів користувачу на електронну пошту буде надіслано повідомлення з подальшими інструкціями та тимчасовим посланням на завершення активного веб-сеансу. Отримавши листа на електронну скриньку, перейдіть за посиланням у листі, після чого авторизуйтесь в електронній торговій системі, використовуючи персональні параметри доступу (логін та пароль).

ПРИЧИНИ, з яких користувач може не отримати листа про завершення активного веб-сеансу:

- налаштування спам-фільтрів у поштовій скриньці користувача;

- використання електронної пошти, яка належить до корпоративного домену - надісланий лист може бути заблокований мережевим екраном отримувача;

- використання електронної пошти, поштові сервіси якої належать до доменної зони .ru;

- поштова скринька не існує на поштовому сервері;

- користувачем було змінено електронну пошту в кабінеті користувача.

У разі неотримання електронного листа з вищезазначених причин, прохання звернутися до служби технічної підтримки Всеукраїнської лісової біржі.Детальну інформацію можна отримати за тел.: +38 (067) 449-02-43, +38 (067) 449-02-84, +38 (067) 449-02-89, тел./факс: (0412) 42-22-78.


З повагою,
Товарна біржа "Всеукраїнська лісова біржа"