Що таке активний веб-сеанс?

Веб-сеанс – це послідовність взаємодій користувача з веб-сайтом за певний проміжок часу. В межах одного веб-сеансу може бути переглянуто декілька сторінок, завантажено документи або здійснено транзакції електронної торгівлі.
Використовуючи персональні параметри доступу верифікованого користувача (логін та пароль) для авторизації на електронному майданчику, користувач відкриває активний веб-сеанс в електронній торговій системі, який є унікальним і створюється між електронною торговою системою та комп’ютером користувача.

Як завершити активний веб-сеанс?

Завершити активний веб-сеанс можливо двома способами:
1. По завершенню всіх дій в кабінеті користувача натиснути кнопку «ВИХІД», що призведе до завершення активного веб-сеансу між пристроєм користувача та електронною торговою системою та дасть змогу при наступній авторизації з будь-якого пристрою уникнути процедури скидання незавершеного веб-сеансу.
2. Пройти процедуру завершення активного веб-сеансу.

Що потрібно для участі в аукціоні з продажу необробленої деревини?

Для участі в електронному акуціоні з продажу необробленої деревини потрібно сформувати заявку на купівлю через особистий кабінет електронного майданчика. Відповідно до сформованої заявки на участь сплатити реєстраційний внесок за участь в аукціонних торгах та автоматично розрахований гарантійний внесок.

Що означає повідомлення про наявність активного веб-сеансу у облікового запису?

Дане повідомлення означає:
- що в електронну торгову систему було здійснено вхід та не завершено активний веб-сеанс шляхом натискання кнопки «ВИХІД»; 
- що в електронну торгову систему було здійснено вхід з будь-якого іншого пристрою,  використавши персональні параметри доступу користувача (логін та пароль) і веб-сеанс триває.

Хто має право приймати участь в аукціонах з продажу необробленої деревини?

Учасником аукціону може бути суб'єкт господарської діяльності незалежно від форми власності, резидент України, який бажає придбати необроблену деревину для забезпечення потреб власного деревообробного виробництва відповідно до умов аукціону від свого імені та за власний рахунок і не перебуває у стані ліквідації, санації та проти якого не порушено справу про банкрутство.

Де можна ознайомитись з графіком проведення аукціонів з продажу необробленої деревини?

Аукціони з продажу необробленої деревини проходять один раз на квартал. Оголошення про проведення чергового аукціону розміщується на сайті електронного майданчика в розділі Новини та в особистому кабінеті користувача після надання інформації продавцями.

Де можна ознайомитись з лотами, що виставлені на аукціон?

Інформація про лоти розміщується на сайті електронного майданчика в розділі "Новини" після надання інформації продавцями. Пропозиції з продажу необробленої деревини подаються продавцями Організатору не пізніше ніж за 15 днів до проведення аукціонів. На підставі отриманих від продавців пропозицій на продаж, Організатор формує аукціонний бюлетень, який містить відомості про обсяги необробленої деревини, що виставляються для реалізації на аукціоні, кількість та розміри лотів, якісні характеристики, початковий рівень ціни на один метр кубічний, крок аукціону, умови поставки.

Не отримали листа про завершення активного веб-сеансу?

ПРИЧИНИ, з яких користувач може не отримати листа про завершення активного веб-сеансу:
- налаштування спам-фільтрів у поштовій скриньці;
- використання електронної пошти, яка належить до корпоративного домену;
- використання електронної пошти, поштові сервіси якої належать до доменної зони .ru;
- поштова скринька не існує на поштовому сервері;
- користувачем було змінено електронну пошту в особистому кабінеті.
У разі неотримання електронного листа з вищезазначених причин, прохання звернутися до служби технічної підтримки.

Не знайшли відповіді? Відправте питання до служби підтримки

Яка роль на біржі Вас цікавить?
add додати файл(*.jpeg , *.pdf, *.docx, *.xlsx)